Kırklareli Devlet Hastanesi

Kırklareli Valiliği İl Sağlık Müdürlüğü
Kırklareli Devlet Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Komite ve Ekipler

Güncelleme Tarihi: 19/02/2018

AKILCI İLAÇ ve ANTİBİYOTİK KONTROL KOMİTESİ

Uz. Dr. Gökhan AKDUR

Başhekim Yardımcısı

Nezahat KESİCİ

Kalite Yönetimi ve Verimlilik Direktörü

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Özge GÜREL

Eczacı

Uz. Dr. Faruk SÖZERİ

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı

Uz. Dr. Hatice Dilara KARATAŞ

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Uz. Dr. Neslihan ÖNDER

Mikrobiyoloji Uzmanı

Op. Dr. Hürbay ASLAN

Genel Cerrahi Uzmanı

Uz. Dr. Merve KONAR

İlk Ve Acil Tıp Uzmanı

Özgür GÜLER

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

F. Özden BULUT

Eczacı

Selda KAYA

Verimlilik-Eğitim Hemşiresi

Hülya ERDOĞAN

Hasta Hakları Birim Sorumlusu



BİLGİ GÜVENLİĞİ ve TIBBİ KAYIT KOMİTESİ

Uz. Dr. Gürel GERİŞ

Başhekim Yardımcısı

Nezaat KESİCİ

Kalite Yönetimi ve Verimlilik Direktörü

Ergin BULUTLAR

İdari ve Mali İşler Md

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Ömer KURBUN

Müdür Yardımcısı

Uz. Dr. Faruk SÖZERİ

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı

Emel ÖZTEKİN

Cerrahi Servisi Sorumlusu

Ufuk KAHYAOĞLU

Bilgi İşlem Sorumlusu

Cemal SUYARAN

Arşiv Birimi Sorumlusu

Ekrem ALKAN

TİG Çalışanı

Selda KAYA

Verimlilik/ Eğitim Hemşiresi

Şenel BÜYÜKYAKALI

Özlük Birim Sorumlusu

Esra YAKŞİ

Eğitim Birim Sorumlusu



ÇALIŞAN GÖRÜŞLERİNİ DEĞERLENDİRME KOMİTESİ

Uz. Dr. Gökhan AKDUR

Başhekim Yardımcısı

Nezaat KESİCİ

Kalite Yönetimi ve Verimlilik Direktörü

Ergin BULUTLAR

İdari ve Mali İşler Müdürü

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Haldun ULU

Müdür Yardımcısı

Selda KAYA

Verimlilik-Eğitim Hemşiresi

Hülya ERDOĞAN

Hasta Hakları Birim Sorumlusu

Gülcan DEMİRCİ

Hemşirelik Hizmetleri Sorumlusu

Gizem OFLAZ

Diyetisyen

Ali ÇIPA

Teknik Atölye Sorumlusu

Hamdi GARGIL

Temizlik Hizmetleri Sorumlusu



ÇALIŞAN GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Uz. Dr. Gökhan AKDUR

Başhekim Yardımcısı

Nezahat KESİCİ

Kalite Yönetimi ve Verimlilik Direktörü

Ergin BULUTLAR

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Uz. Dr. Faruk SÖZERİ

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı

Uz. Dr. Atakan KÜSKÜN

Radyoloji Uzmanı

Uz. Dr. Bengü ÖZCAN BABADAĞ

Psikiyatri Uzmanı

Uz. Dr. Sevilay SONAL

Patoloji Uzmanı

Uz. Dr. Baran ANTAR

İşyeri Hekimi

Aşur ŞAŞMAZ

Sosyal Hizmet Uzmanı

Ömer KURBUN

Müdür Yardımcısı

Yücel ERGİN

Laboratuvar Teknisyeni

Recep GENİŞYÜREK

Anestezi Teknisyeni

Muharrem BAĞCI

Radyoloji Ünitesi Sorumlusu

Özgür GÜLER

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Sibel KIKILI

Çocuk Servisi Sorumlu Hemşiresi

Özge KARAGÖZ

2.Basamak Yoğun Bakım Sorumlusu

Esra YAKŞİ

Eğitim Birimi Sorumlusu

Ayşe MADEN

Kalite Birim Hemşiresi



EĞİTİM KOMİTESİ

Uz. Dr. Ayhan TOSUNOĞLU

Başhekim Yardımcısı

Nezahat KESİCİ

Kalite Yönetimi ve Verimlilik Direktörü

Özlem ARIKÖK

Sağ. Bakım Hizmetleri Müdürü

Ergin BULUTLAR

İdari Mali Hizmetler Müdürü

Uz. Dr. Faruk SÖZERİ

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı

Gizem OFLAZ

Diyetisyen

Selda AYER

Psikolog

Özgür GÜLER

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Hülya ERDOĞAN

Hasta Hakları Birim Sorumlusu

Semra ÇETİN

Kadın Doğum Servisi Sorumlusu

Esra YAKŞİ

Eğitim Birimi Sorumlusu



RADYOLOJİ HİZMETLERİ ve RADYASYON GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Op. Dr. Gürel GERİŞ

Başhekim Yardımcısı

Nezahat KESİCİ

Kalite Yönetimi ve Verimlilik Direktörü

Uz. Dr. Atakan KÜSKÜN

Radyoloji Uzmanı

Uz. Dr. Salim AKSOY

Nükleer Tıp Uzmanı

Gülcan DEMİRCİ

Hemşirelik Hizmetleri Sorumlusu

Muharrem BAĞCI

Radyoloji Ünitesi Sorumlusu

Erdal GÖZBAKAN

Röntgen Teknisyeni

Esra YAKŞİ

Eğitim Birimi Sorumlusu

Ayşe MADEN

Kalite Birimi Hemşiresi



ENFEKSİYONLARIN ÖNLENMESİ ve KONTROLÜ KOMİTESİ

Dr. Faruk SÖZERİ

Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanı

Uz. Dr. Gökhan AKDUR

Başhekim Yardımcısı

Nezahat KESİCİ

Kalite Yönetimi ve Verimlilik Direktörü

Ergin BULUTLAR

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Op. Dr. Taner PEHLİVAN

Genel Cerrahi Uzmanı

Uz. Dr. Emel ÇETİNKAYA

İç Hastalıkları Uzmanı

Uz. Dr. Hatice Dilara KARATAŞ

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Uz. Dr. Dilek Pınar ÖZER

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. Cihan Deniz ÖĞMEN

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. Baran ANTAR

Üroloji Hastalıkları Uzmanı

Uz. Dr. Neslihan ÖNDER

Mikrobiyoloji Uzmanı

Özge GÜREL

Eczacı

Gamze KARAGÖZ

2. Basamak Yoğun Bakım Sorumlusu

Sibel TURHAN

Ameliyathane Sorumlu Hemşiresi

Burak Deniz UYANIK

Sterilizasyon Ünitesi Sorumlusu

Sinan ELVER

Atık Birim Sorumlusu

Esra YAKŞİ

Eğitim Birimi Sorumlusu

Özgür GÜLER

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi




HASTA GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Uz. Dr. Ayhan TOSUNOĞLU

Başhekim Yardımcısı

Nezahat KESİCİ

Kalite Yönetimi ve Verimlilik Direktörü

Ergin BULUTLAR

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Uz. Dr.Gökçe Çiçek AYATA

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

Uz. Dr. Neslihan ÖNDER

Mikrobiyoloji Uzmanı

Uz. Dr. Atakan KÜSKÜN

Radyoloji Uzmanı

Uz. Dr. Samet SAYILAN

İç Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. Halil MUHACIR

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Fatma Özden BULUT

Eczacı

Tuba GENÇ

Üroloji Servisi Sorumlu Hemşiresi

Esra YAKŞİ

Eğitim Birimi Sorumlusu

Özgür GÜLER

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Ufuk KAHYAOĞLU

Bilgi İşlem Sorumlusu

Özlem ÖZDEMİR

Kalite Birim Hemşiresi



HASTA ve YAKINLARININ GÖRÜŞLERİNİ DEĞERLENDİRME KOMİTESİ

Uz. Dr. Gökhan AKDUR

Başhekim Yardımcısı

Nezaat KESİCİ

Kalite Yönetimi ve Verimlilik Direktörü

Ergin BULUTLAR

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Haldun ULU

Müdür Yardımcısı

Selda KAYA

Verimlilik-Eğitim Hemşiresi

Hülya ERDOĞAN

Hasta Hakları Birim Sorumlusu

Gülcan DEMİRCİ

Hemşirelik Hizmetleri Sorumlusu

Gizem OFLAZ

Diyetisyen

Ali ÇIPA

Teknik Atölye Sorumlusu

Hamdi GARGIL

Temizlik Hizmetleri Sorumlusu



HASTA ve YAKINLARININ HAKLARI KOMİTESİ

Uz. Dr. Gökhan AKDUR

Başhekim Yardımcısı

Ergin BULUTLAR

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

Nezahat KESİCİ

Kalite Yönetimi ve Verimlilik Direktörü

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetler Müdürü

Ömer KURBUN

Müdür Yardımcısı

Hülya ERDOĞAN

Hasta Hakları Birimi Sorumlusu

Özlem ÖZDEMİR

Kalite Birimi Hemşiresi

Selda AYER

Psikolog

Aşur ŞAŞMAZ

Sosyal Çalışmacı



TESİS YÖNETİMİ ve GÜVENLİĞİ KOMİTESİ

Op. Dr. Camettin ATAM

Başhekim

Uz. Dr. Ayhan TOSUNOĞLU

Başhekim Yardımcısı

Nezaat KESİCİ

Kalite Yönetimi ve Verimlilik Direktörü

Ergin BULUTLAR

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetler Müdürü

Haldun ULU

Müdür Yardımcısı

Esra YAKŞİ

Eğitim Birimi Sorumlusu

Ayşe NOYAN

Sivil savunma Uzmanı

Ali ÇIPA

Teknik Atölye Sorumlusu

Gamze KARAGÖZ

2. Basamak Yoğun Bakım Sorumlu Hemşiresi

Özgür GÜLER

Enfeksiyon Kontrol Hemşiresi

Sinan ELVER

Atık Birim Sorumlusu

Zafer GÜLER

Klinik Mühendislik Birimi Sorumlusu



KAN TRANSFÜZYON KOMİTESİ

Uz. Dr. Gürel GERİŞ

Başhekim Yardımcısı

Nezahat KESİCİ

Kalite Yönetimi ve Verimlilik Direktörü

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Uz. Dr. Neslihan ÖNDER

Mikrobiyoloji Uzmanı

Uz. Dr. Emel ÇETİNKAYA

Dahiliye Uzmanı

Uz. Dr. Gökçe Çiçek AYATA

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

Op. Dr.Dilek Pınar ÖZER

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Uz. Dr. Hatice Dilara KARAKAŞ

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. Taner PEHLİVAN

Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. Halil MUHACIR

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. Emrah AKBAY

Kalp Damar Cerrahi Uzmanı

Uz. Dr. Hamza Uğur BOZBEY

Tıbbi Onkoloji Uzmanı

Uz. Dr. İlhan KILIÇ

Nefroloji Uzmanı

Hazer TEMİR

Laboratuvar Teknisyeni

Semra ÇETİN

Doğum Salonu Sorumlu Hemşiresi

Esra YAKŞİ

Eğitim Birimi Sorumlusu

Özlem ÖZDEMİR

Kalite Birim Hemşiresi



KLİNİK KALİTE İYİLEŞTİRME KOMİTESİ

Op. Dr. Camettin ATAM

Başhekim

Nezahat KESİCİ

Kalite ve Verimlilik Yönetim Direktörü

Ergin BULUTLAR

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetler Müdürü

Uz. Dr. Merve KONAR

İlk ve Acil Tıp Uzmanı

Op. Dr. Taner PEHLİVAN

Genel Cerrahi Uzmanı

Uz. Dr. Emel ÇETİNKAYA

Dahiliye Uzmanı

Op. Dr. Halil MUHACIR

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Uz. Dr. Gökçe Çiçek AYATA

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

Op. Dr. Dilek Pınar ÖZER

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Uz. Dr. Hatice Dilara KARATAŞ

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı

Uz Ayla YILDIZ

Biyokimya Uzmanı

Uz. Dr. Neslihan ÖNDER

Mikrobiyoloji Uzmanı

Uz. Dr. Atakan KÜSKÜN

Radyoloji Uzmanı

Uz. Dr. Özge ALTINTAŞ

Nöroloji Uzmanı

Uz. Dr. Ömer Giray İNTEPE

Göğüs Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. Yusuf TÜRKYILMAZ

Göz Hastalıkları Uzmanı

Op. Dr. Baran ANTAR

Üroloji Uzmanı

Uz. Dr. Hamza Uğur BOZBEY

Tıbbi Onkoloji Uzmanı

Sanem UYSAL

İstatistik Birimi Sorumlusu

Ufuk KAHYAOĞLU

Bilgi İşlem Birimi Sorumlusu



KALİTE YÖNETİM KONSEYİ

Op. Dr. Camettin ATAM

Başhekim

Uz. Dr. Ayhan TOSUNOĞLU

Başhekim Yardımcısı

Op. Dr. Gürel GERİŞ

Başhekim Yardımcısı

Uz. Dr. Gökhan AKDUR

Başhekim Yardımcısı

Nezahat KESİCİ

Kalite Yönetimi ve Verimlilik Direktörü

Ergin BULUTLAR

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetler Müdürü

Ömer KURBUN

Müdür Yardımcısı

Haldun ULU

Müdür Yardımcısı

Op. Dr. Baran ANTAR

Üroloji Uzmanı

Uz. Ayla YILDIZ

Biyokimya Uzmanı

Fatma Özden BULUT

Eczacı

Ali ÇİPA

Teknik İşler Sorumlusu



KALİTE YÖNETİMİ ve PERFORMANS BİRİMİ

Uz. Dr.Ayhan TOSUNOĞLU

Başhekim Yardımcısı

Uz. Dr. Gökhan AKDUR

Başhekim Yardımcısı

Op. Dr. Gürel GERİŞ

Başhekim Yardımcısı

Nezahat KESİCİ

Kalite Yönetimi ve Verimlilik Direktörü

Ergin BULUTLAR

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetler Müdürü

Ömer KURBUN

Müdür Yardımcısı

Haldun ULU

Müdür Yardımcısı

Gülcan DEMİRCİ

Hemşirelik Hizmetleri Sorumlusu

Esra YAKŞİ

Eğitim Birimi Sorumlusu

Ayşe MADEN

Kalite Birim Hemşiresi

Özlem ÖZDEMİR

Kalite Birim Hemşiresi

Selda KAYA

Verimlilik-Eğitim Hemşiresi



HASTA DOSYALARI İNCELEME EKİBİ

1.EKİP

Uz. Dr. Ayhan TOSUNOĞLU

Başhekim Yardımcısı

Özlem ÖZDEMİR

Kalite Birim Hemşiresi

Selda KAYA

Verimlilik-Eğitim Hemşiresi

2.EKİP

Op. Dr. Gürel GERİŞ

Başhekim Yardımcısı

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Ayşe MADEN

Kalite Birim Hemşiresi



TIBBİ CİHAZ YÖNETİM EKİBİ

Uz. Dr. Ayhan TOSUNOĞLU

Başhekim Yardımcısı

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Haldun ULU

Müdür Yardımcısı

Ali ÇIPA

Teknik Atölye Sorumlusu

Zafer GÜLER

Klinik Mühendislik Birimi Sorumlusu



NUTRİSYON DESTEK EKİBİ

Uz. Dr. Ayhan TOSUNOĞLU

Başhekim Yardımcısı

Uz. Dr. Samet SAYILAN

Dahiliye Uzmanı

Uz. Dr. İlhan KILIÇ

Nefroloji Uzmanı

Uz. Dr. Taner PEHLİVAN

Genel Cerrahi Uzmanı

Uz. Dr. Mustafa DİNÇ

Endokronoloji Uzmanı

Uz. Dr. Hatice Dilara KARATAŞ

Çocuk Sağlığıve Hastalıkları Uzmanı

Uz. Dr. Gökçe Çiçek AYATA

Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı

Uz. Dr. Özge ALTINTAŞ

Nöroloji Uzmanı

Uz. Dr. Hamza Uğur BOZBEY

Tıbbi Onkoloji Uzmanı

Zeynep TABANLI

Nutrisyon Hemşiresi

Gizem OFLAZ

Diyetisyen

Özge GÜREL

Eczacı



MAVİ KOD YÖNETİM EKİBİ

Uz. Dr. Ayhan TOSUNOĞLU

Başhekim Yardımcısı

Ergin BULUTLAR

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü



PEMBE KOD YÖNETİM EKİBİ

Ergin BULUTLAR

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Ali ÇİPA

Teknik Atölye Sorumlusu

Ayşe NOYAN

Sivil Savunma Uzmanı

Sibel KIKILI

Çocuk Servisi Bölüm Sorumlu Hemşiresi

Abdullah BAŞATAÇ

Güvenlik Ekip Şefi



BEYAZ KOD YÖNETİM EKİBİ

Uz. Dr. Gökhan AKDUR

Başhekim Yardımcısı

Ergin BULUTLAR

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Aşur ŞAŞMAZ

Sosyal Hizmet Uzmanı

Ayşe NOYAN

Sivil Savunma Uzmanı



KIRMIZI KOD YÖNETİM EKİBİ

Op. Dr. Camettin ATAM

Başhekim

Ergin BULUTLAR

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Ayşe NOYAN

Sivil Savunma Uzmanı

Ali ÇIPA

Teknik Atölye Sorumlusu

Abdullah BAŞATAÇ

Güvenlik Ekip Şefi



BİNA TURU EKİBİ

Op. Dr. Camettin ATAM

Başhekim

Özlem ARIKÖK

Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü

Ergin BULUTLAR

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

Nezahat KESİCİ

Kalite Yönetimi ve Verimlilik Direktörü

Ali ÇIPA

Teknik Atölye Sorumlusu